9. dubna v Kině Nadsklepí!

Živě na Óčku

Anomalous
tým

Reklamní kampaň startuje!

Jakou roli bude mít tato slečna?

Co se stalo a v kterém příběhu si zahrála vám odhalíme až na premiéře

Marek Andrýsek opět v akci!

Snímek z natáčení v tělocvičně. Tvrdá dřina, píle a odříkávání..

Natáčení v areálu Zapa

Pavel Doležel

Opravy jsou pro něj každodenní rutinou..

Exhibice našeho týmu

Děti se o náš tým doslova rvou!

Adam rozdával podpisy

Největší radostí je, když vidíme zpětnou vazbu. Zájem dětí stoupá..

Náramky v prodeji!

V našem eshopu si můžete zakoupit náramek Anomalous.

Talkshow s Anomalous!

Anomalous se dnes sešli ve studiu, aby natočili pár slov o tom, jak se projekt vyvíjí, v jaké je fázi a na kdy se posouvá premiéra.

Jan Krawczyk

Takový ten pocit, když něco chcete úplně nejvíc, ale nemáte na to peníze... jak to Honza vyřeší? Na to si budete muset zajít do kina...

Marek Hořava

Natáčení před veřejností, přeskok přes 11 lidí!

Ochranka štábu Anomalous?

Nebo vám něco tajíme? Sledujte nás a dozvíte se více...

Adam
Pekař

Je libo tanec na kole? MČR ve flatlandu!

Petr
Neuman

Agressive inline se stal mým smyslem života.

Fascinující show a Adam Pekař má stříbro

10.11.2013

DSC_1717Více než tisíc lidí rozpumpovalo úžasnou atmosféru v Brně na výstavišti, kde probíhala mezinárodní akce pod názvem Sportlife. A opravdu se bylo na co koukat. 140 tanečních show těch nejlepších, 18 největších tanečních hvězd z Francie, USA, Ruska, Senegalu, Německa, Finska, Španělska, Egypta, Indie, Velké Británie, Ukrajiny a Argentiny. Pro příznivce freestylu, kde se ukázal i Marek Hořava byl mobilní park, u-rampa, exhibice těch nejlepších, závod za účasti i jezdců ze zahraničí a závěrečná ohnivá show s ohňostrojem. Stánek Masters Of Dirt nabídl tetování profi taterem zcela zdarma! Každý si tak mohl odnést vzpomínku na celý život.
Igora Kalistratova jste měli možnost zahlédnout již od čtvrtka v pavilonu E u DanceLife Expo kde mimo jiné soutěžil s dalšími tanečními hvězdami. Adam Pekař i přes jeho komplikace, problémy s kolem se probojoval do finále v Rubena flatland contestu a domů si tak odnesl stříbro! Vyhlašovala se i celoroční BigShock tour a Adam opět zabodoval třetím místem! Video jak si Adam zajel svou jízdu pak uvidíte ve filmu Anomalous. Přikládáme pár fotek, které vznikly v průběhu dne na této skvělé show! Omluvte kvalitu, fotilo se tím, co bylo po ruce :-)