9. dubna v Kině Nadsklepí!

Živě na Óčku

Anomalous
tým

Reklamní kampaň startuje!

Jakou roli bude mít tato slečna?

Co se stalo a v kterém příběhu si zahrála vám odhalíme až na premiéře

Marek Andrýsek opět v akci!

Snímek z natáčení v tělocvičně. Tvrdá dřina, píle a odříkávání..

Natáčení v areálu Zapa

Pavel Doležel

Opravy jsou pro něj každodenní rutinou..

Exhibice našeho týmu

Děti se o náš tým doslova rvou!

Adam rozdával podpisy

Největší radostí je, když vidíme zpětnou vazbu. Zájem dětí stoupá..

Náramky v prodeji!

V našem eshopu si můžete zakoupit náramek Anomalous.

Talkshow s Anomalous!

Anomalous se dnes sešli ve studiu, aby natočili pár slov o tom, jak se projekt vyvíjí, v jaké je fázi a na kdy se posouvá premiéra.

Jan Krawczyk

Takový ten pocit, když něco chcete úplně nejvíc, ale nemáte na to peníze... jak to Honza vyřeší? Na to si budete muset zajít do kina...

Marek Hořava

Natáčení před veřejností, přeskok přes 11 lidí!

Ochranka štábu Anomalous?

Nebo vám něco tajíme? Sledujte nás a dozvíte se více...

Adam
Pekař

Je libo tanec na kole? MČR ve flatlandu!

Petr
Neuman

Agressive inline se stal mým smyslem života.

Nespíme na vavřínech!

2.6.2014

Pojďme si to shrnout. Možná to vypadá, že spíme a nic se neděje, ale opak je pravdou. I přes různá úskalí, se kterými se setkáváme dál točíme a ladíme jednotlivé scénáře aktérů filmu. Lidé si často říkají, jak je možné, že se takový projekt natáčí tak dlouho? Na otázku je jednoduchá odpověď. Není film, jako film. V našem případě se musí vzít v úvahu, že projekt nevzniká za účelem zisku a každý z nás, buď jsou to lidé ze štábu a nebo sportovci mají své povinnosti, které jsou jejich součástí života. Proto není v našich silách, aby jsme na všem dělali od rána do noci, i když by jsme všichni velmi rádi. Dalším aspektem jsou tyto extrémní a adrenalinové sporty, které přináší občas i zranění. S tím jsme se už také na vlastní kůži setkali a pak nezbývá nic jiného, než zatnout zuby, držet pěsti a doufat v brzké uzdravení.