9. dubna v Kině Nadsklepí!

Živě na Óčku

Anomalous
tým

Reklamní kampaň startuje!

Jakou roli bude mít tato slečna?

Co se stalo a v kterém příběhu si zahrála vám odhalíme až na premiéře

Marek Andrýsek opět v akci!

Snímek z natáčení v tělocvičně. Tvrdá dřina, píle a odříkávání..

Natáčení v areálu Zapa

Pavel Doležel

Opravy jsou pro něj každodenní rutinou..

Exhibice našeho týmu

Děti se o náš tým doslova rvou!

Adam rozdával podpisy

Největší radostí je, když vidíme zpětnou vazbu. Zájem dětí stoupá..

Náramky v prodeji!

V našem eshopu si můžete zakoupit náramek Anomalous.

Talkshow s Anomalous!

Anomalous se dnes sešli ve studiu, aby natočili pár slov o tom, jak se projekt vyvíjí, v jaké je fázi a na kdy se posouvá premiéra.

Jan Krawczyk

Takový ten pocit, když něco chcete úplně nejvíc, ale nemáte na to peníze... jak to Honza vyřeší? Na to si budete muset zajít do kina...

Marek Hořava

Natáčení před veřejností, přeskok přes 11 lidí!

Ochranka štábu Anomalous?

Nebo vám něco tajíme? Sledujte nás a dozvíte se více...

Adam
Pekař

Je libo tanec na kole? MČR ve flatlandu!

Petr
Neuman

Agressive inline se stal mým smyslem života.

Podporujeme benefiční akci!

29.10.2014

mg_benefice-plakt-a2-07_fotopromosouteze_mf546Už tuto sobotu prvního listopadu na kroměřížském výstaviště rozpumpuje adrenalin i Anomalous! Nový zápis do kulturního a společenského života připravuje společnými silami Kroměřížská nemocnice a.s., Radio Kroměříž a Výstaviště Floria. Právě v těchto prostorách Výstaviště se uskuteční první ročník benefičního koncertu na podporu Gynekologicko-porodnického oddělení Kroměřížské nemocnice.
Celý program, který odstartuje ve 13 hodin, je sestaven tak, aby si na své přišel doslova každý – od dětí školou povinných po dědečky a babičky.

Celou akci odstartuje Anomalous a následně tanečníci Kateřina Kolmanová a Radim Přádka, kouzelník Jiří Hadaš, taneční orchestr Leopardi, dívčí pěvecký sbor Střední pedagogické školy Kroměříž či žáci soukromé základní umělecké školy D-music, šmrnc pak programu dodá přehlídka módních účesů salonu TOP HAIR Kateřina Straková.

Svým vystoupením benefici podpoří také zpěvačka Alžběta Kolečkářová, uznávaný hudebník a autor mnoha filmových songů Honza Ponocný se svým Circusem Ponorka nebo kroměřížský rodák a letošní jubilant Standa Hložek, který na pódiu předá pomyslnou štafetu pětinásobnému slovenskému slavíkovi Peteru Cmorikovi.
Celý program pak završí hulínská kapela VSPH.

„Na podporu naší nemocnice kývla spousta lidí nejen z uměleckého světa, čehož si velmi vážíme. Všichni vystoupí bez nároku na honorář, což je v dnešní době opravdu úctyhodné a my za to děkujeme. Ve stejném duchu pracuje také realizační tým, který si dal na programu skutečně záležet,“ uvedla Lenka Mergenthalová, předseda představenstva Kroměřížské nemocnice s tím, že myšlenkou celé akce je, že veškerý výnos, včetně vstupného, poputuje právě na porodnické oddělení. „Stále se snažíme oddělení zdokonalovat nejen technicky, ale také po lidské stránce.

Věříme, že se nám díky benefici podaří dovybavit nový porodní pokoj, v němž se rodičky i jejich doprovod budou cítit jako doma. Přejeme si, aby se u nás maminky i jejich miminka cítily příjemně, rády na nás vzpomínaly a případně se k nám znovu vrátily,“ dodala s úsměvem Mergenthalová.

Součástí benefičního odpoledne bude také bohatý doprovodný program tvořený velkým dětským světem s rozmanitými atrakcemi či stánek zdraví pod taktovkou žáků Střední zdravotnické školy v Kroměříži.