9. dubna v Kině Nadsklepí!

Živě na Óčku

Anomalous
tým

Reklamní kampaň startuje!

Jakou roli bude mít tato slečna?

Co se stalo a v kterém příběhu si zahrála vám odhalíme až na premiéře

Marek Andrýsek opět v akci!

Snímek z natáčení v tělocvičně. Tvrdá dřina, píle a odříkávání..

Natáčení v areálu Zapa

Pavel Doležel

Opravy jsou pro něj každodenní rutinou..

Exhibice našeho týmu

Děti se o náš tým doslova rvou!

Adam rozdával podpisy

Největší radostí je, když vidíme zpětnou vazbu. Zájem dětí stoupá..

Náramky v prodeji!

V našem eshopu si můžete zakoupit náramek Anomalous.

Talkshow s Anomalous!

Anomalous se dnes sešli ve studiu, aby natočili pár slov o tom, jak se projekt vyvíjí, v jaké je fázi a na kdy se posouvá premiéra.

Jan Krawczyk

Takový ten pocit, když něco chcete úplně nejvíc, ale nemáte na to peníze... jak to Honza vyřeší? Na to si budete muset zajít do kina...

Marek Hořava

Natáčení před veřejností, přeskok přes 11 lidí!

Ochranka štábu Anomalous?

Nebo vám něco tajíme? Sledujte nás a dozvíte se více...

Adam
Pekař

Je libo tanec na kole? MČR ve flatlandu!

Petr
Neuman

Agressive inline se stal mým smyslem života.

V září budeme zářit

25.6.2015

Legendární jezdci a mnohem víc na akci Překonání gravitace rozzáří publikum v září. Letošní ročník nabídne dvoudenní program ještě většího formátu. Populární kapely, mega polety na 12-ti metrovém skoku a řadu pivovarů s ochutnávkou jejich lahodného pivního moku. Areál nabídne návštěvníkům také dobudované parkoviště s kapacitou 1.300 parkovacích míst, více dostavěných toalet a skvělé technické zázemí. To vše napomůže k dokonalé atmosféře a nezapomenutelnému zážitku. Buďte u toho také vy!

Mig 21, Olympic, Horkýže Slíže, ale také světová jezdecká špička v čele s Damjanem Siriškim, Petrem Kuchařem a dalšími jezdci osedlávajícími jak motorky, tak kola. Pokud se vám při skocích loni tajil dech, tak letos vám ho jezdecká show vyrazí. Skvělá akce pro všechny věkové kategorie, kterou zakončíme letošní léto a na které nesmíte rozhodně chybět. Buďte u toho až opět překonáme gravitaci!

Loni jste viděli slabý odvar toho, co letos přijde. Přidej se a buď s námi…

www.prekonanigravitace.cz