9. dubna v Kině Nadsklepí!

Živě na Óčku

Anomalous
tým

Reklamní kampaň startuje!

Jakou roli bude mít tato slečna?

Co se stalo a v kterém příběhu si zahrála vám odhalíme až na premiéře

Marek Andrýsek opět v akci!

Snímek z natáčení v tělocvičně. Tvrdá dřina, píle a odříkávání..

Natáčení v areálu Zapa

Pavel Doležel

Opravy jsou pro něj každodenní rutinou..

Exhibice našeho týmu

Děti se o náš tým doslova rvou!

Adam rozdával podpisy

Největší radostí je, když vidíme zpětnou vazbu. Zájem dětí stoupá..

Náramky v prodeji!

V našem eshopu si můžete zakoupit náramek Anomalous.

Talkshow s Anomalous!

Anomalous se dnes sešli ve studiu, aby natočili pár slov o tom, jak se projekt vyvíjí, v jaké je fázi a na kdy se posouvá premiéra.

Jan Krawczyk

Takový ten pocit, když něco chcete úplně nejvíc, ale nemáte na to peníze... jak to Honza vyřeší? Na to si budete muset zajít do kina...

Marek Hořava

Natáčení před veřejností, přeskok přes 11 lidí!

Ochranka štábu Anomalous?

Nebo vám něco tajíme? Sledujte nás a dozvíte se více...

Adam
Pekař

Je libo tanec na kole? MČR ve flatlandu!

Petr
Neuman

Agressive inline se stal mým smyslem života.

Zpátky do minulosti..

11.10.2013

Když si trochu zacestujeme a vrátíme se v čase do roku 2008, tak vzpomínám jak jsme spolu s Liborem Neoralem a Michalem Kvapilem pořádali své první závody v lokálním bikeparku, který jsme společnými silami budovali od základů. Celá akce se vyvedla nad všechna očekávání. Byli jsme rozhodnuti pro další ročník, ale nevyšlo to. Až teď, po pěti letech se uskutečnily druhé závody. Celé si to vzal na starosti nynější správce bikeparku Petr Mach spolu s dalšími posilami. Vybudovali novou trať a tu pokřtili menšími závody minulou sobotu 5. 10. 2013.  Jeli se 2 měřené jízdy ve dvou směrech a časy obou jízd se následně sečetly. Napínavý závod nejlépe vyšel lokálnímu jezdci Petru Čechovi. Na 2. pozici se umístil Vít Kucián a na 3. Tomáš Uruba. V kategorii „do 15 let“ pak nejlépe zajel tamní jezdec Marián Suchánek. Všem třem jezdcům obou kategorií byly předány symbolické ceny. Dále akce probíhala ve volném stylu. K vidění byla i soutěž o nejlepší trik do molitanové jámy. Jak jim to celé dopadlo se můžete podívat přímo na oficiálních facebookových stránkách BikePark KM.

Pojďme zavzpomínat a připomenout si prvotní závody v roce 2008. Video níže.

#Marek