9. dubna v Kině Nadsklepí!

Živě na Óčku

Anomalous
tým

Reklamní kampaň startuje!

Jakou roli bude mít tato slečna?

Co se stalo a v kterém příběhu si zahrála vám odhalíme až na premiéře

Marek Andrýsek opět v akci!

Snímek z natáčení v tělocvičně. Tvrdá dřina, píle a odříkávání..

Natáčení v areálu Zapa

Pavel Doležel

Opravy jsou pro něj každodenní rutinou..

Exhibice našeho týmu

Děti se o náš tým doslova rvou!

Adam rozdával podpisy

Největší radostí je, když vidíme zpětnou vazbu. Zájem dětí stoupá..

Náramky v prodeji!

V našem eshopu si můžete zakoupit náramek Anomalous.

Talkshow s Anomalous!

Anomalous se dnes sešli ve studiu, aby natočili pár slov o tom, jak se projekt vyvíjí, v jaké je fázi a na kdy se posouvá premiéra.

Jan Krawczyk

Takový ten pocit, když něco chcete úplně nejvíc, ale nemáte na to peníze... jak to Honza vyřeší? Na to si budete muset zajít do kina...

Marek Hořava

Natáčení před veřejností, přeskok přes 11 lidí!

Ochranka štábu Anomalous?

Nebo vám něco tajíme? Sledujte nás a dozvíte se více...

Adam
Pekař

Je libo tanec na kole? MČR ve flatlandu!

Petr
Neuman

Agressive inline se stal mým smyslem života.

Igor Kalistratov
breaking

Igor Kalistratov

breaking

"Funk and furious"

22letý tanečník původem z Moskvy je známý ve světě tance pod přezdívkou IGGYboy (BezMasaCrew, CzeRusita). Smysl tance pochopil již ve 14letech a jeho každodenní trénink sklízí úspěchy. Trénuje v širokém odvětví – začínal s breakdance, přidal street dance, house, hip-hop až po funky. Oblíbené místo pro své tréninky má v Brně, konkrétně ve studiu Fénix a Beatup. Má za sebou plnou škálu úspěchů. Podílí se na projektech jako jsou například pomoc pro drogově závislé, ale také tanec proti obezitě. Točil reklamu na Dance Life expo 2013. Svůj tanec předvedl také ve francouzské reklamě na kávu Carte Noire, vidět jej můžete v pořadu “Prostřeno” a v neposlední řadě v novém dětském pořadu. V současnosti trénuje v Rakousku a Itálii, dělá porotce na nejrůznějších b-boyingových a tanečních battlech. V roce 2010 získal titul mistra republiky a rok na to se probojoval na Mixery KO battle v Německu do TOP 8 nejlepších tanečníků z celého světa a skončil na třetím mistě!

FB: https://www.facebook.com/igor.kalistratov

V projektu The Anomalous zastupuji sport B-boying. Je to bezkontaktní, akrobatický druh tance street dance. Tanečník se nazývá b-boy, tanečnice b-girl. Breakdance je jednou ze čtyř základních částí kultury hip-hopu. V tomto projektu chci ukázat, že existuje i jiná cesta než spadnout na zem a zůstat ležet. Chtěl bych inspirovat mladé a ukázat krásu tohoto sportu.