9. dubna v Kině Nadsklepí!

Živě na Óčku

Anomalous
tým

Reklamní kampaň startuje!

Jakou roli bude mít tato slečna?

Co se stalo a v kterém příběhu si zahrála vám odhalíme až na premiéře

Marek Andrýsek opět v akci!

Snímek z natáčení v tělocvičně. Tvrdá dřina, píle a odříkávání..

Natáčení v areálu Zapa

Pavel Doležel

Opravy jsou pro něj každodenní rutinou..

Exhibice našeho týmu

Děti se o náš tým doslova rvou!

Adam rozdával podpisy

Největší radostí je, když vidíme zpětnou vazbu. Zájem dětí stoupá..

Náramky v prodeji!

V našem eshopu si můžete zakoupit náramek Anomalous.

Talkshow s Anomalous!

Anomalous se dnes sešli ve studiu, aby natočili pár slov o tom, jak se projekt vyvíjí, v jaké je fázi a na kdy se posouvá premiéra.

Jan Krawczyk

Takový ten pocit, když něco chcete úplně nejvíc, ale nemáte na to peníze... jak to Honza vyřeší? Na to si budete muset zajít do kina...

Marek Hořava

Natáčení před veřejností, přeskok přes 11 lidí!

Ochranka štábu Anomalous?

Nebo vám něco tajíme? Sledujte nás a dozvíte se více...

Adam
Pekař

Je libo tanec na kole? MČR ve flatlandu!

Petr
Neuman

Agressive inline se stal mým smyslem života.

Marek Hořava
FREESTYLE TRIAL - MTB

Marek Hořava

FREESTYLE TRIAL - MTB

"Je to pro mě určitý útěk od reality"

22letý jezdec z metropole Kroměříž. Jeho začátky sahají do roku 2007 a rok poté úspěšně vybudoval kroměřížský bikepark, při jehož slavnostním otevření zahájil závody a účastnila se zde dnes světová špička v oboru. Rok 2009 se mu stal úspěšným a začal jezdit za podpory zahraničních značek LeafCycles a Transition bikes. Veškeré své usilí dával do rozvoje bikeparku a následného tréninku. Převratný zlom nastal v roce 2011 na závodech v Brumově. Špatný rádius, podcenění rychlosti a velká dávka adrenalinu od povzbuzujícího publika. Náhle vylítává z rampy, nabírá velkou výšku, opouští kolo, ale už se na něj úspěšně nevrací. Jde k zemi. Leží a nezvedá se. V nemocnici byla diagnozována přelomená patní kost, půlroční až roční léčení. Po roce opět začíná trénovat. V současnosti jezdí exhibice na akcích, kde je aktivně zván. Peníze, které si tímto vydělá, pak investuje do lepší výbavy.

FB: https://www.facebook.com/marek.horava

V projektu The Anomalous zastupuji adrenalinový sport jménem “Freestyle trial”. Je to odvozené od biketrialu – jezdec zdolává přírodní a uměle vytvořené překážky, ale k tomu je přidaný freestyle. Aktér si jízdu tvoří podle sebe, přidává různé otočky, rotace, protáčení rámu kola apod. Rád bych tímto projektem ukázal lidem, že existují i tyto druhy sportů a také, že nejsme žádní vandalové, jak nás mnozí nazývají. Určitě bych zároveň chtěl tyto sporty podpořit a inspirovat mladé lidi. A těm, kteří o tomto sportu mnoho nevědí, by se mohl třeba zalíbit.